Apie musAB “Morena” -  , įkurta 1992 metais, privataus kapitalo pagrindu. Šiuo metu AB “Morena” - vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą statybinėmis ir apdailos medžiagomis, santechnine įranga, virtuvės ir vonios baldais, stogų dangomis. vystanti didmeninę ir mažmeninę prekybą, stalviršių gamybą..

Akcinės bendrovės "Morena" buveinės adresas: Geologų g.6, 02190 Vilnius.  AB "Morena" įregistruota 1992-08-05 Vilniaus miesto valdyboje. Įmonės kodas: 221513780. PVM mokėtojo kodas: LT215137811.

AB "Morena" - mes siekiame patenkinti kliento lūkesčius, siūlydami lyderiaujančių pasaulio gamintojų būsto apdailos ir santechnikos medžiagas, stogo dangas visoje Lietuvoje bei užsienyje.   Mes siekiame, kad  "Morenos" ženklas būtų kaip patikimumo ir kokybės garantas.

AB "Morena" tikslas - užtikrinti, kad klientas produkciją gautų laiku, kad ji atitiktų kliento bei valstybinių institucijų keliamus reikalavimus.  Paslaugų kokybės gerinimas ir tobulinimas yra nuolatinis mūsų tikslas.

Gerus įmonės veiklos rezultatus garantuoja patikimi verslo partneriai, darbuotojų patirtis ir kompetencija, atsakingumas ir paslaugumas.

Mes sistemingai analizuojame klientų pasiūlymus ir pageidavimus, tiekėjų siūlomas naujoves. Siekiame tapti patikimu kiekvieno kliento partneriu.

Jei galvojate, kaip atnaujinti savo firmos ar būsto interjerą, jei ketinate statyti ką nors naujo, kreipkitės į AB "Morena".

Mes kviečiame bendradarbiauti ir degam noru Jums patarti.